Proteincim Online Satış Sitesi

metabolik-nutrition-turkiye-distributoru

MEMNUNİYET GARANTİLİ
MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI KALİTE ANLAYIŞIMIZ
Cohen, 30 yıl önce hastalarının hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olma misyonuyla başladığında, özel besin takviyelerinin oluşturulmasında sadece en iyi malzemelerin kullanılacağını bilerek yaptı. Neden “en iyisi”? Çünkü, en iyi sonuçları almak istiyorsanız, en iyi ürünleri yapmak zorundasınız!

Cohen'in müşterilerimizin sağlığını ve yaşamını olumlu yönde etkileyen en iyi besin takviyelerini yapma misyonunu nasıl yerine getirdik? Kolay, biz her şeyin önüne “KALİTE” koyarız!

Metabolik Beslenme olarak, müşterilerimize taahhütte bulunabilmemiz için öncelikle kaliteye bağlı kalmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle, Metabolik Beslenme, ürünlerimizi müşterilerimiz için üretmenin her yönüne daldırılarak kaliteye bağlılığımızı taahhüt etmiştir. Araştırma ve geliştirmeden hammadde tedarikine, ürün validasyon testine, imalat ve ambalajlamaya ve tam depo depolama ve nakliye lojistiğine kadar tümü, en gelişmiş 50.000 metrekarelik tesiste yerinde tutuldu! Metabolik Beslenme ve 60+ GMP & SOP yüksek eğitimli personeli, müşterilerimize ilk denemelerinde sonuçları veren piyasadaki en yüksek kalitede takviyeleri üretmek için çevrilmeden hiçbir taş bırakmamıştır!

Öyleyse, kazandığınız parayı herhangi bir besin takviyesi için harcamadan önce kendinize, “Bu şirket kaliteye bağlı kalarak bana bir taahhütte bulundu mu?” Diye sorun. Bu şirket Metabolik Beslenme ise… cevabınız “EVET”.

100% MEMNNUNİYET GARANTİSİ
Sattığımız kaliteli ürünlerin arkasında gururla duruyoruz.